Reference

Mezi mé klienty patří

  • Policie ČR
  • státní zastupitelství
  • soudy
  • advokátní kanceláře
  • české i mezinárodní společnosti
  • renomované překladatelské agentury (pro něž nezřídka překládám nebo reviduji prestižní zakázky, jako jsou např. texty pro významné státní instituce, zákony, mezinárodní smlouvy, texty na webové stránky agentur nebo zkušební texty do výběrových řízení)
  • občané

Napsali o mně

„Děkuji Vám za neuvěřitelně rychlé vypracování překladu! Velice si toho vážím.“

Gordon Harveson Generální ředitel evropské pobočky firmy Bell Helicopter. Překlad firemních dokumentů.

„Diplomovou práci jsem obhájil s hodnocením „výborně“, a dokonce se zmínili i o nadstandardně kvalitním překladu resumé.“

Mgr. et Mgr. Bc. Filip Dostál, MPA Vedoucí právního pracoviště - krajské ředitelství Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje

„Moc děkuji za Vaši rychlost a preciznost, prostě velmi kvalitně odvedenou práci. Bylo mi potěšením s Vámi spolupracovat a mohu Vám slíbit, že Vás budu všude chválit a doporučovat.“

Petra Čermáková, Velká Dobrá Překlad vysvědčení a úředních listin.

„Díky Vám jsme byli konečně schopni si popovídat a lépe se navzájem poznat, což se nám při minulých setkáních kvůli jazykové bariéře nedařilo.“

Ivana Hebdová, Unhošť Tlumočení soukromé návštěvy příbuzných z USA a překlady soukromé korespondence.

Jsem celkově maximálně spokojena. Komunikace, rychlost, kvalita. Prostě super. Moc děkuji. Příště se ráda zase na paní magistru obrátím.

Jana Vajcová Kladno

Velice rád bych poděkoval za překladatelské služby paní magistře Petře Marxové. Spolupráce s ní probíhá skvěle a výsledné překlady jsou vždy dodané v nejlepší kvalitě a předem stanoveném termínu. Komunikace s paní Marxovou je velice příjemná a vždy se snaží vyjít vstříc všem požadavkům, ať už na odbornost textu, tak na termín dodání. Pakliže přemýšlíte nad výběrem správného překladatele, jsem si naprosto jistý, že právě paní Marxová je jednoznačně správná volba.

Fix Software s.r.o. Softwarová společnost

Vše proběhlo velmi rychle, výborná komunikace.

Matouš Volf

Super kvalita, rychlost,ochota vřele doporučuji

Josef Fogl

Překladatelské služby paní Marxove jsem využila několikrát a vždy s velkou spokojeností. Ráda bych tímto poděkovala, nejenom za její perfektní překladatelské služby, ale zároveň za její milé jednání a ochotu pomoci.

Zdenka Stadnik

Chtěla bych poděkovat za velmi milou spolupráci a především kvalitní překlad. Překladatelskou službu paní Marxové vřele doporučuji a určitě se na ní obrátím znovu.

Andrea Kadlčkova

Zakázka byla zpracována po velmi příjemném domluvení. Profesionálně a velmi dobré kvality. Paní Petře Marxové moc děkuji a určitě se na ní obrátím znovu s jykýmkoliv překladem, který budu v budoucnu potřebovat. Jsem velmi spokojená, děkuji

Jitka Zdvihalová Rios

V budoucnu bych se určitě obrátila na paní Petru Marxovou znova. Práci odvádí rychle, profesionálně a spolehlivě. Komunikace s ní je velmi příjemná, o všem předem informuje jasně, věcně a s lidským přístupem. Vřele doporučuji :)

Monika

Chtěl bych poděkovat za velmi kvslitní překlad. Vše proběhlo bez sebemenších problémů. Mohu jen doporučit.

Duc Tuan Nguyen

Firma zpracovala zakázku výborně, jsem velmi spokojen

Lukáš Neuman

Děkuji paní Marxové za super rychlé vyřízení mé objednávky. Za profesionální přístup a příjemné vystupování.

Petra Šímová

Zakázka byla provedena profesionáně a rychle. Děkuji

Václav Soukup

Zakázka proběhla velice uspokojivě, v budoucnu bych se na Mgr. Marxovou obrátila klidně znovu, je profesionální. Mohu jen doporučit ;)

Silvia Konečná

Zpracování zakázky proběhlo do druhého dne od potvrzení objednávky překladu. Oceňujeme rychlost a kvalitu.

Petra Janáčková Nákupčí, Dencop Lighting spol. s r.o.

Paní Mgr. Marxová reagovala velice rychle a kvalitně na můj požadavek, mohu doporučit. Kotlářová

Marie Kotlářová

Spolupráce s paní Petrou Marxovou probíhá k naší plné spokojenosti. Velice si vážíme vstřícného přístupu, oceňujeme bezvadnou komunikaci, rychlou reakci na zakázku, flexibilitu a kvalitu odborných lékařských překladů. Na domluvené termíny se můžeme vždy spolehnout. Paní Marxová je milá, ochotná, spolehlivá a precizní překladatelka, mohu jen doporučit.

Jiřina Mráčková

Objednávka byla zpracována téměř okamžitě, komunikace s paní Marxovou byla velmi příjemná. Překlad byl hotov do jednoho dne po zaslání všech potřebných podkladů. Paní překladatelka mi poskytla i praktické rady k tomu, jak ověřit kopii dokumentu, jehož bude používán v zahraničí. Vřele doporučuji služby paní Marxové!

Pavlína Šaurová

Zakázka byla zpracována výborně, v domluveném čase. Přístup byl velmi vstřícný, jednání příjemné. Vřele doporučuji, sama se na Mgr. Petru Marxovou obrátím znovu, pokud budu potřebovat.

Květa Fefrčíková

S paní Mgr.Petrou Marxovou spolupracuji v oblasti překladatelství a tlumočnictví již dva roky. Zejména v oblasti překladatelství vysoce oceňuji její preciznost a cit pro formulaci myšlenek, z nichž se mnohé opravdu v prvotní fázi jevily jako „těžko rozlousknutelné oříšky“. Paní Marxová mně osobně překládala zejména texty právního charakteru, kde je obzvláště třeba dbát na vzájemné souvislosti tak, aby nedošlo k posunu myšlenek. S její prací jsem nadmíru spokojena a vřele doporučuji její služby všem, kteří oceňují textovou přesnost. PhDr. Ivana Hebdová

PhDr. Ivana Hebdová

S paní Petrou spolupracujeme již delší dobu. Zakázky jsou vždy v pořádku a navíc je moc milá, vstřícná a ochotná. Mohu jen doporučit.

Michaela Chytrá Ředitelka, Jazyková škola ArinaRa

Absolutně profesionální a zároveň velmi milý přístup. Rychlý a perfektní servis. Vřele doporučuji.

Tomáš Kučera

Certifikát osobních doporučení ze serveru Tlumoceni-preklady.cz

Certifikát tlumočení a překlady

Potřebujete přeložit dokument, tlumočení či korektury textů ?

Vyplňte poptávkový formulář. Ochotně vám se vším pomohu.

OBJEDNAT PŘEKLAD